Sākums
Draudze, baznīca
Restaurācija
Fotogrāfijas
Kā mūs atrast
Sprediķi
Kristības, laulības
Svētdienas skola
Māsu draudzes
"Katlakalna Zvans"
Ziedojumi
Kontakti
Dažādi


  

Aktuālā aptauja
Kādas aktivitātes draudzē jūs apmeklētu darbadienās?
Dievkalpojumu
Slavēšanas vakaru
Bībeles stundu
Lūgšanu vakaru
Meditāciju vakaru
Tezē vakaru
Koncertu
Cits variants (rakstīt komentārā)
  rezultāti » Meklēšana

 
Jūrmalas svētdienas skolu salidojums 2008!


 
"Dievs tiešām visu zina vislabāk un palīdz vienmēr, kad tas no tiesas vajadzīgs. Par to varēju pārliecināties arī 17. maija rītā, kad visu iepriekšējo dienu bija pūtis auksts vējs un līņājis smalks lietutiņs, un man nemitīgi bija jādomā par nākamo dienu - 17. maiju - kad Katlaklana svētdienas skolā bija paredzēti Jūrmalas iecirkņa svētdienas skolu svētki.

Nudien 17. maija rīts bija silts, spožas saules piepildīts un tieši kā radīts tam, lai dienu pavadītu svaigā gaisā. Ar prieku varēju sagaidīt mūsu draudzes bērnus un citus mazos un lielos svētdienas skolniekus no Dubultiem, Slokas, Ķekavas, Olaines un arī Baldones. Tā kā laiks bija tik brīnišķīgs, tad izmantojām iespēju pavadīt denu svaigā gaisā un ārā arī vērot leļļu uzstāšanos. Krēslos, uz akmeņiem vai uz maziem paliknīšiem sēdāmies pie baznīcas vārtiem un kopīgi skatījāmies, kā lelles māca klausīt Dieva vārdu, nākt uz baznīcu un dzīvot pēc Dieva baušļiem. Pēc izrādes visi svētku dalībnieki - kopā ap 100 cilvēkiem - pulcējāmies baznīcā, kur patīkamā vēsumā varējām klausīties mācītāja Māra uzrunā. Kā jau svētkos ierasts, bija padomāts arī par maltīti. Arī to  visi kopīgi nobaudījām pļaviņā, jo kāpēc gan tik jaukā dienā atrasties telpā. Tomēr pēc cienasta bērniem gan bija jāsāk darboties arī pašiem - visu svētdienas skolu skolotājas bija sagatavojušas četras darbnīciņas, kur ikviens varēja pagatavot rotas no pērlītēm, uztaisīt apsveikumu kādam sev mīļam cilvēkam, iemācīties jaunu dziesmu un uzzīmēt portretu. Pēc šādas darbošanās kopīgi devāmies apskatīt balto kāpu pie Daugavas, pārliecinoties, ka Dieva radītais ir patiesi skaists. Visbeidzot, svētkus noslēdzot, vienojāmies kopīgā lūgšanā. Par piemiņu katra draudze saņēma arī nelielu dāvaniņu.


Patiesi lielu "paldies" veltu leļļu teātra trupai no Liepājas, visu svētdienas skolu skolotājām un īpaši Lienei no Baldones draudzes.Cerēsim uz līdzīgu tikšanos arī nākamajā gadā!"

Madara

Copyright 2006; Created by MB Studija