Sākums
Draudze, baznīca
Restaurācija
Fotogrāfijas
Kā mūs atrast
Sprediķi
Kristības, laulības
Svētdienas skola
Māsu draudzes
"Katlakalna Zvans"
Ziedojumi
Kontakti
Dažādi


  

Aktuālā aptauja
Kādas aktivitātes draudzē jūs apmeklētu darbadienās?
Dievkalpojumu
Slavēšanas vakaru
Bībeles stundu
Lūgšanu vakaru
Meditāciju vakaru
Tezē vakaru
Koncertu
Cits variants (rakstīt komentārā)
  rezultāti » Meklēšana

 

Māsu draudzes

2015.gads

Šogad, 2015.gada jūnijā, tieši uz Jāņiem, pie mums viesojās četri māsu draudzes pārstāvji no 
Vācijas (Lībeka, Moislinga), kurus mēs ļoti gaidījām un izklaidējām kā vien pratām.

               Viesi  ieradās Līgo dienas pašā rītā un, tā kā mūsu draudzē ir Jānis, vedām viesus pie viņa līgot, kur tos sagaidīja bagātīgi klāts galds, danči, mūzika un dziesmas.

                Wichern draudze sniedz finansiālu atbalstu kopienai  „Zvannieku mājas”, tāpēc viņi apciemoja cilvēkus, kuriem palīdz, un redzēja savu labo darbu augļus.


              Iepazīstinājām viņus ar Rīgas ostu, tās apkārti un Balto Baznīcu. Mācītājs Olafs pat uzkāpa baznīcas tornī un vēlāk atzina, ka skats tiešām esot jauks.


               Viesi apmeklēja Brāļu kapus, arī „Rīga 2014” ietvaros organizēto „Stūra mājas”ekskursiju ČEKAs pagrabos. Par šo, viņiem tik tālas vēstures liecību, viesiem bija interesanti uzzināt.


               Kāds tad varētu būt Latvijas apciemojums  bez dzintara! Lai gan Vecrīgā ir gana plašs dzintara piedāvājums, tomēr braucām uz Siguldu, kur dzintara apstrādes meistars izrādīja savu darbnīcu un pastāstīja visu par šo Latvijai tik nozīmīgo dabas velti.

                Svētdien, 28.jūnijā, mums bija īpašs dievkalpojums, kuru vadīja divi mācītāji - mūsu Maris Ziemelis un Wichern draudzes mācītājs Olafs Kleins. Sprediķi lasīja Olafs, un  lai mēs viņu saprastu, Māri visu tulkoja.  Sprediķi izlasīt var ŠEIT.

                Paldies viesiem par skaistajām atmiņām, gaidīsim viņus atkal ciemos, un arī paši brauksim!


  Paldies viesiem par skaistajām atmiņām, gaidīsim viņus atkal ciemos, un arī paši brauksim!

2011.g.


2010.g.

  Hvorup in Katlakalns 2010
25.-28.jūnijam 2010.g.

"Mīļie draugi Katlakalna draudzē.

Mēs gribam Jums visiem pateikties par brīnišķīgajiem piedzīvojumiem mūsu apciemojumā no 25. līdz 28 jūnijam.

Paldies par silto sagaidīšanu lidostā, un jauko ciemošanos pie Laimas un Māra, Ainas un Roberta, un Birutas un Arvīda; mēs ar prieku to atminamies.

Mēs sakām arī lielu paldies par labi izveidoto programmu. Bija ļoti jauki pastaigāties pa Vecrīgu, apskatīties skaistās ēkas un parkus; prātā paliks arī sestdienas izbrauciens uz Minhauzena muzeju, ceļš cauri mežam, un, lai gan odi koda uz nebēdu, atpūta pludmalē pie Rīgas jūras līča bija ļoti jauka. Arī dzīvnieku parks Rakšos un pastaiga pa Cēsīm; to visu mēs nekad neaizmirsīsim...

Svētdienas dievkalpjums Katlakalna baznīcā bija īpašs, gan sākuma kora dziesmas, gan skaistais dievkalpojums un sadraudzība draudzes namā. Mēs ļoti priecājamies par silto sadraudzību, kas arvien attīstās.

Sirsnīgs paldies ģimenēm, kas mūs tik viesmīlīgi uzņēma un atvēra gan savas mājas, gan nodrošināja ar mašīnām, lai mēs tik daudz ko varētu piedzīvot.

Mēs ceram uz atkalsatikšanos 2011. gadā Nørre Uttrup baznīcā, un novēlam Dieva svētību Katlakalna baznīcai un draudzei.

Annette, Mogens, Else, Johs, Per un Margit"


Kære Venner i Katlakalns Menighed 
 

Vi vil gerne sige Jer allesammen tak for de dejlige oplevelser vi havde sammen under vort besøg fra den 25. til den 28. Juni.

Tak for den varme modtagelse vi fik i Lufthavnen og de dejlige besøg både hos Laima og Maris, Aina og Roberts og Biruta og Arvids, altsammen noget vi tænker tilbage på med stor glæde.

Også det fine program der var lagt for vort besøg siger vi en stor tak for. Det var dejligt at spadsere i "Gamle Riga" og se alle de flotte bygninger og fine Parker og Lørdagens tur til Museet af Minhauzens, turen gennem skoven, selv om Myggene var meget agressive, opholdet på Stranden ved Riga Bugten, Dyrehaven i Raksi og besøget i Cesis, altsammen noget vi aldrig glemmer...

Højdepunktet var jo Søndagens Gudstjeneste i Katlakalns Kirke hvor dejlig korsang indledte Gudstjenesten, den dejlige Gudstjeneste og efterfølgende samvær med Menigheden i Menighedshuset hvor vort varme Venskab har udviklet sig mere og mere, det er vi meget glade for.

Der skal også lyde en stor tak til vore Værtsfamilier der så villigt åbnede Deres hjem for os og så villigt lagde bil til når vi skulle have oplevelser.

Vi håber på glædeligt gensyn i Nørre Uttrup i år 2011 og ønsker Guds Velsignelse for Katlakalns Kirke og Menighed.

Annette, Mogens, Else, Johs, Per og Margit  Katlakalns in Wichern 2010
 16.06.-21.06.2010.


 

 2009.g.

No 20.jūlija līdz 27.jūlijam draudzē viesosies delegācija no Vācijas māsu draudzes.


No 21.augusta līdz 24.augustam pārstāvji no mūsu draudzes viesosies māsu draudzē Dānijā.


2008.g.

 Dānijas māsu draudzes mājas lapa

Sadraudzība ar Dānijas māsu draudzi Rīgā no 10. līdz 13.jūlijam

BRĪNIŠĶĪGĀS DIENAS RĪGĀ.

Pirmkārt, mēs gribētu izteikt sirsnīgu paldies Katlakalna draudzei, kas mūs uzaicināja Jūs apciemot laikā, kas sakrita ar nozīmīgajiem “Dziesmu un Deju svētkiem” Rīgā, jo kā Aina mums rakstīja “tos mēs gribētu Jums parādīt”.

Mēs gribētu arī sirsnīgi pateikties ģimenēm, kas mūs uzņēma, un tāpat arī pateikties par brīnišķīgajām ekskursijām, ko mēs katru dienu varējām Latvijā piedzīvot. Tas mums bija īpašs un nozīmīgs piedzīvojums.

 Noslēguma koncerts Mežaparkā mums vienmēr paliks atmiņā. Tieši tāpat kā svētdienas dievkalpojums Katlakalna baznīcā ar kristīgo sadraudzību bija svētīgs noslēgums mūsu vizītei.

 Vēlreiz LIELS UN SIRSNĪGS PALDIES

Inger, Povl, Annie un Margit


DEJLIGE DAGE I RIGA.

 Allerførst vil vi gerne sige en stor tak til Katlakalns kirke som inviterede os til at besøge Jer i forbindelse med den store Sang og dansefestival i Riga - for som Aina skrev til os - "Det må vi vise Jer".

Der skal også lyde en stor tak til Familierne der havde os boende og for de gode oplevelser vi havde alle dagene med køreture i det dejlige Letland, det hele var så stort for os.

Koncerten i Mezaparks var så flot, vi glemmer det aldrig og Søndagens Gudstjeneste i Katlakalns Kirke med det kristne fællesskab var en fin og værdig afslutning på vores besøg.

Endnu engang en STOR OG HJERTELIG TAK
Inger, Povl, Annie og Margit

 Aplūkot fotogaleriju

Viesošanās Dānijā 21.-24.08.2009. Vācijas māsu draudzes mājas lapa (Wichern-Gemeinde)Copyright 2006; Created by MB Studija